گزارش مجلس:

دوستان امروز19 اردیبهشت صبح دکتر لاریجانی گفتند هیت رییسه مجلس تشخیص داده باید طرح معلمان که کلیات اون تصویب شده باید دو سوم2/3 آرا میاورده و نیاورده و از طرفی ایراداتی داره که بهتره دوباره بره کمیسیون و بررسی بشه و دوباره بیاد صحن ! البته آقای کوچکی نژاد و قاضی پور و ثروتی تذکر دادند که اصلا روز رای گیری به نمایندگان نگفته بودند که 2/3 آرا لازمه و ... اما دکتر لاریجانی تذکر ها رو وارد ندونست گفت بهتر دوباره بره کمیسیون بررسی بشه .!!!

نکته قابل تامل اینکه : وقتی کمیسیون اصلاح کرده و کلیات رای آورده چرا دوباره برای اصلاح باید بره کمیسیون !! این سوال پیش میاد که خود مجلس جلسات کارشناسی کمیسیون آموزش در مجلس هشتم درباره معلمان شرکتی و این طرح اصلا قبول نداره؟؟ !!!

نتیجه گیری اینکه فعلا همه چی هیچی شد !! طرحی که کلیات رای آورد ولی ...

دیگه مجلس هشتم جلسات آخر و بعیید دیگه این کمیسیون بررسی کنه و با مجلس نهم کمیسیون جدید که اونم معلوم نیست چه شود .!!! بی عدالتی و فشار وزارتخونه همینه .

این یعنی اصلا اونا یعنی وزیر مخالف و نمی خواد جذب کنه و با این کارش امروز به هدفش رسید .

.دیگه نمیدونیم چی میشه . اگه سوالی دارید از نمایندگان محترم آقای کوچکی نژاد و قاضی پور و آقای ثروتی و نمایندگان محترم کمیسیون آموزش بپرسید چون واقعا خودمون هم دیگه نمیدونیم. با تشکر از همه.