X
تبلیغات
معلمان شرکتی آموزش و پرورش - نیروهای شرکتی آموزش و پرورش خبر خوش

معلمان شرکتی آموزش و پرورش

معلمان شرکتی زحمتکش بعد از چندین سال تلاش حقشون این بود؟

همه پیگیری ها و فراموش نشدن موضوع طی این چهار سال مدیون آقای کوچکی نژاد و آقای قاضی پور و سایر نماین

کوچکی نژاد: بررسی وضعیت برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی وشرکتی در مجلس

توسط knews - پنج Apr 17, 6:32

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش در جلسه کمیته آموزش‌وپرورش گفت:‌ نمایندگان در این جلسه وضعیت برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی را جویا شدند.کوچکی نژاد

جبار کوچکی نژاد با اشاره به جلسه کمیته آموزش و پرورش مجلس اظهار داشت: در این جلسه مجددا مباحث مربوط به فعالیت‌های پرورشی و تربیت بدنی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی که توسط مجلس به فعالیت‌های تربیتی و پرورشی اختصاص یافته، محقق شود.

وی درخصوص ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: در این جلسه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش حضور داشت که در رابطه با نیروهای مازاد در آموزش و پرورش به صورت کلی صحبت شد و مقرر شد تا مباحث به صورت جزئی‌تر در جلسه بعد بررسی شود.کوچکی نژاد افزود:‌سوال اعضای کمیته آموزش و پرورش مجلس این است که قانونی که به آموزش و پرورش دو سال فرصت داده تا نیروهای خرید خدمات آموزشی و مربیان پیش دبستانی را تعیین تکلیف کند رو به اتمام است و این وزارتخانه برای برگزاری آزمون استخدامی چه برنامه‌ای دارد؟ که در جلسه روز سه شنبه عنوان شد بخشنامه این موضوع صادر شده است و قرار شده تا نیازها برآورد شود و سپس برای این گروه آزمون برگزار شود.به گزارش تسنیم، مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۷ مرداد ۹۱ مصوب کرد که از تاریخ تصویب این قانون آموزش و پرورش موظف است حداکثر ظرف دو سال تمام مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی خود را که با آموزش وپرورش همکاری داشته اند، از طریق برگزاری آزمون و با در نظر گرفتن شرایط مندرج در مواد ۲ و ۳ قانون تعیین تکلیف استخدامی حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش مصوب ۱۵ مهر ۱۳۸۸ و اصلاحات بعدی آن، مدرک و رشته تحصیلی، جنسیت، نیاز منطقه ای و سنوات همکاری با آموزش و پرورش در اولویت استخدام قرار دهند.


برچسب‌ها: استخدام آموزش و پرورش سال 93, مشکل استخدام نیروهای
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم فروردین 1393ساعت 0:37  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

بشیری:باتوجه به کمبودنیرو شرایط جذب معلمان شرکتی بلاتکلیف هرچه سریعترمهیا شود

پیشنهاد از طریق پیامک
بشیری:
امروز ساعت ۱۰:۱۵

نیروهای شرکتی آموزش و پرورش تعیین تکلیف شوند

نیروهای شرکتی آموزش و پرورش تعیین تکلیف شوند
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری در مجلس گفت: طی برگزاری آزمونی در وزارت آموزش و پرورش برخی از نیروهای شرکتی همکار با آموزش و پرورش جذب این سازمان شدند اما برخی از این نیروهای شرکتی هنوز بلاتکلیف‌اند.

کونانی نیوز:فرهاد بشیری : از قبل برخی نیروهای شرکتی به منظور کمک به سیستم آموزشی کشور به خدمت گرفته شدند اما پس از مدتی به منظور جذب نیروهای شرکتی برخی آزمون‌های استخدامی برگزار شد که متأسفانه در این آزمونها تمام نیروهای شرکتی به خدمت گرفته نشدند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حال، معلمان جذب نشده تقاضای استخدام دارند و باتوجه به نیاز آموزش و پرورش بهتر است در راستای تعیین تکلیف این معلمان شرایط جذب آنان هرچه سریعتر مهیا شود.

وی افزود: در بین این معلمان بعضاً مواردی با تجربیات بیش از ۸ سال وجود دارند که با توجه به این سابقه کاری کمک زیادی می‌توانند به جبران کمبود نیروهای آموزش و پرورش بکنند.

بشیری با اشاره به مطرح شدن موضوع این معلمان در روز رأی اعتماد به سه وزیر آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و علوم، تحقیقات و فن‌آوری، تصریح کرد: یکی از مطلبات اصلی معلمان کشور از وزیر آموزش و پرورش همین موضوع است که آقای فانی هم به آن اشاره داشتند و امیدواریم در چند سال آینده بتوان بیشتر این نیرو های شرکتی را جذب کرد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش تعداد معلمان جزو برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش است و برای اجرای این برنامه باید معلمان شرکتی و با سابقه در اولویت باشند./


برچسب‌ها: بشیری, باتوجه به کمبودنیرو شرایط جذب معلمان شرکتی بلاتکلی
+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم آبان 1392ساعت 18:53  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

آخرین اخبار استخدامی آموزش و پرورش

آخرین اخبار استخدامی آموزش و پرورش

آموزش و پرورش 3
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

۱۱ آبان ماه ۹۲ – سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: فعلاً به جز آزمون مربیان پیش‌ دبستانی‌، آزمون استخدامی نداریم.

علی‌اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، در پاسخ به این پرسش که «آیا آموزش و پرورش جذب نیرو دارد؟»، اظهار داشت: هر کسی که بخواهد به موجب قانون وارد آموزش و پرورش شود، باید در آزمون استخدامی شرکت کند.

وی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه «آیا این وزارتخانه در آینده نزدیک آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد؟»، گفت: اگر قانونی داشته باشیم و مجوزی بگیریم، جذب نیرو خواهیم داشت اما فعلاً به جز آزمون پیش‌دبستانی‌ها، آزمون استخدامی نداریم که زمان آزمون مربیان پیش‌دبستانی هنوز مشخص نیست

اطلاعیه ۲۷ مهر ماه ۹۲

استخدام ۱۴۰ معلم بومی در آموزش و پرورش شادگان

حبیب حاجی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان با تبریک عید قربان به همه فرهنگیان و کارکنان اداره آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به تعداد بالای دانش‌آموزان و کمبود نیرو در آموزش و پرورش شادگان و پس از پیگیری یک‌ساله موفق شدیم مجوز استخدام ۱۴۰ نفر از نیروهای بومی شهرستان را از وزارت آموزش و پروش دریافت کنیم.

وی ادامه داد: پس از درخواست‌های مکرر اداره آموزش و پرورش و با توجه به مصوبات دولت قبلی مبنی بر استخدام نیروهای بومی در آموزش و پرورش شادگان مقرر شد نماینده‌ای از وزارت آموزش و پرورش برای بررسی موضوع از مدارس شهرستان بازدید کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان افزود: این نماینده که به دستور فانی سرپرست کنونی وزارت آموزش و پرورش به شادگان سفر کرده بود پس از ارائه مستندات توسط اداره آموزش و پرورش شادگان، معضل کمبود نیرو در این اداره را تصدیق کرد و گزارش خود را به وزارت اعلام کرد و اکنون پس از پیگیری‌های فراوان شاهد صدور مجوز استخدام ۱۴۰ نفر که همگی نیروی بومی شادگان هستند، شده‌ایم.

حاجی‌زاده میزان تحصیلات این افراد را فوق‌دیپلم، لیسانس و فوق‌لیسانس عنوان کرد و گفت: در این بین بیشتر افراد جذب شده دارای مدرک لیسانس هستند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان افزود: از این تعداد نیرو، ۶۷ نفر زن و مابقی مرد هستند که در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان و همچنین مدارس استثنایی و کار و دانش به کار گرفته می‌شوند.

وی ادامه داد: این افراد پس از طی مصاحبه تخصصی در آموزش و پرورش استان خوزستان، این هفته به اداره آموزش و پرورش معرفی و از ۱۴۰ نفر آن‌ها برای تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی در سال تحصیلی ۹۳ – ۹۲ استفاده می‌شود.

گفتنی است، بیش از ۳۲ هزار دانش‌آموز و ۲ هزار فرهنگی در مقاطع مختلف تحصیلی در سطح شهرستان شادگان به ترتیب مشغول درس خواندن و تدریس هستند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه دهم آبان 1392ساعت 14:18  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

حق و حقوق معلمان شرکتی ادا شود سرویس: صحن

قاضی پور در اخطار قانون اساسی:
۱۴ مهر ساعت ۰۹:۴۰
حق و حقوق معلمان شرکتی ادا شود
حق و حقوق معلمان شرکتی ادا شود
سرویس: صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از بی‌عدالتی در سیستم آموزشی کشور، گفت: متاسفانه بسیاری از معلمان کشور از کمترین تسهیلات از جمله بیمه برخوردار نیستند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز یکشنبه (14 مهر) در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل سوم این قانون افزود: بی‌توجهی به معلمان شرکتی نارضایتی های بسیاری را از سوی آنان به وجود آورده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از معلمان در مناطق دور افتاده با سختی های فراوان در حال انجام وظیفه خود هستند، تصریح کرد: متاسفانه بی عدالتی در حمایت از معلمان به تضعیف سطح آموزش در کشور می انجامد.

وی ادامه داد: باید حق و حقوق معلمان به ویژه معلمان پیش دبستانی شرکتی هر چه زودتر ادا شود.

ابوترابی فرد در پاسخ به اخطار قاضی پور گفت: اخطار وارد نبوده زیرا در مورد موضوع نیست./

پایان پیام


برچسب‌ها: حق و حقوق معلمان شرکتی ادا شود سرویس, صحن
+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم مهر 1392ساعت 19:18  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

آموزش و پرورش دولت آینده نیروهای شرکتی را از بلاتکلیفی خارج کند

Print چاپ خبر SendEmail ارسال به دوستان
قائید ‌رحمت:
۲۲ مرداد ساعت ۱۳:۱۴
آموزش و پرورش دولت آینده نیروهای شرکتی را از بلاتکلیفی خارج کند
آموزش و پرورش دولت آینده نیروهای شرکتی را از بلاتکلیفی خارج کند
سرویس: اجتماعی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی، با انتقاد از بلا تکلیفی نیروهای شرکتی در آموزش و پرورش، گفت: طبق مصوبه مجلس دولت باید ظرف دو سال وضعیت نیروهای شرکتی را تعیین تکلیف کند.

عباس قائید رحمت در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بلا تکلیفی نیروهای شرکتی در آموزش و پرورش، توضیح داد:‌ طبق مصوبه مجلس دولت موظف است تا ظرف دو سال همه نیروهای شرکتی را جذب یا تعیین تکلیف کند زیرا بلاتکلیفی شایسته این افراد نیست.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حداکثر زمان تعیین شده برای تعیین تکلیف طبق مصوبه دولت دوسال است ولی دولت نباید در انتظار اتمام این زمان بماند و هر چه زودتر در اسرع وقت باید نیروهای شرکتی را تعیین تکلیف کند.

وی گفت: مجلس تصویب کرده که نیروهای شرکتی اعم از نیروهای شرکتی موجود در آموزش وپرورش و دیگر نهادها و دستگاه‌ها در اولویت جذب از طریق آزمون استخدامی هستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس نهم، با بیان اینکه دولت جدید بحث نیروهای بلاتکلیف شرکتی را تکرار نکند، ادامه داد: مسائل استخدامی باید از همان ابتدا روشن و آشکار باشد چرا که بسیاری از این نیروهای شرکتی که در آموزش و پرورش خدمات ارائه می‌دهند جوانی و بهترین سال‌های عمر خود را در این کار صرف کرده اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی، افزود: دولت جدید باید متن روشن و صریح قانون را در مورد این افراد به اجرا بگذارد و مانع از جفا و ستم در حق قشر فرهنگی شود./

پایان پیام


برچسب‌ها: آموزش و پرورش دولت آینده نیروهای شرکتی را از بلاتک
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392ساعت 19:24  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

باز هم آزمونی برای دور کردن معلمان شرکتی

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم مهر 1391ساعت 20:31  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

وبلاگ جدید آقای فرج زاده

+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم مرداد 1391ساعت 12:48  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

کوچکی نژاد مرد میدان - تشکرمیکنم به نوبت خودم از این مرد واقعی

اجتماعی - ۲۳ تير ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۵
کوچکی‌نژاد ارم ساداتی خبر داد:

امضای ۴۰ نماینده برای طرح دوفوریتی استخدام ۱۵ هزار نفر نیروی حق‌التدریس

رئیس کمیته آموزش وپرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از امضای طرح دوفوریتی استخدام ۱۵ هزار نفر نیروی حق‌التدریس در مجلس نهم با امضای ۴۰ نماینده خبر داد.

جبارکوچکی نژاد ارم ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره روند اصلاح ماده ۱۷ قانون استخدام مربیان حق التدریس و آموزشیاران نهضت‌سواد آموزی، تصریح کرد: طرح دو فوریتی برای استخدام ۱۵ هزار نیروی حق‌التدریس، شرکتی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به امضای ۴۰ نمایندگان مجلس نهم رسیده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلیات طرح دو فوریتی استخدام ۱۵ هزار نفر نیروی حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و شرکتی در روزهای پایانی مجلس هشتم تصویب شد اما جزئیات آن به دلایلی تصویب نشد و تذکرات پی در پی نمایندگان را به دنبال داشت.

وی افزود: براساس آیین‌نامه داخلی مجلس، نمایندگان نمی‌توانند کار مجلس قبلی را دنبال کند و به همین دلیل طرح دو فوریتی جدید استخدام ۱۵ هزار نفر نیروی حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و نیروهای شرکتی به امضای ۴۰ نمایندگان مجلس نهم رسیده که به زودی در صحن مجلس به رای گذاشته خواهد شد.

این نماینده مجلس نهم بیان کرد: نگاه نمایندگان مجلس نهم نسبت به طرح استخدام نیروهای حق‌التدریس مثبت ارزیابی می شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس (رهوان ولایت) تاکید کرد: این طرح دو فوریتی با حضور وزیر آموزش‌وپرورش و معاونین وی بررسی شده است.

رئیس کمیته آموزش وپرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: بنابراین افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم و لیسانس هستند در مناطق محروم استخدام می‌شوند و افرادی که دارای مدرک فوق لیسانس و یا بالاترهستند در مناطق مورد نیاز آموزش و پرورش به خدمت مشغول خواهند شد؛ همچنین حق‌التدریسی‌هایی که در آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای هستند نیز در هنرستان‌ها به فعالیت مشغول می شوند.

کلیات طرح اصلاح ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در ۱۷ خرداد ماه سال جاری، با ۱۲۲ رای موافق، ۲۶ رای مخالف و ۱۸ رای ممتنع ازمجموع ۱۹۸ نماینده حاضر تصویب شد.

طبق این طرح آموزش و پرورش باید ۱۵ هزار معلم حق التدریس را استخدام می‌کرد؛ براساس این طرح و در صورت تصویب نهایی، معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی که حدنصاب مندرج در بند الف ماده ۱۷ را برای همکاری با آموزش و پرورش کسب نکرده‌اند؛ می‌توانند براساس شرایط مشخص شده با وزارت آموزش و پرورش همکاری کنند.

طبق این مصوبه افرادی که دارای مدرک کاردانی و کارشناسی باشند به تشخیص وزارت آموزش و پرورش فقط برای مناطق محروم یا عشایری و در صورتی که مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر داشته باشند برای تمامی مناطق مورد نیاز آموزش و پرورش در اولویت استخدامی قرار می گیرند؛ در غیراین صورت صرفا در امور غیرآموزشی از جمله دفتری و اداری در اولویت استخدام خواهند بود.

در بند الف ماده ۱۷ این قانون آمده است: کسب حدنصاب لازم در آزمون استخدامی که توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود این حدنصاب توسط وزارت آموزش و پرورش تعیین می‌شود.

به همین جهت لطف‌الله فروزنده معاون توسعه انسانی ریاست جمهوری نیز مخالفت تمام عیار دولت با این طرح را اعلام کرده و گفت: وزارت آموزش و پرورش قدرت جذب این تعداد معلم حق التدریسی را ندارد و با تصویب این قانون مشکلات زیادی برای این وزارت‌خانه به‌وجود خواهد آمد./

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم تیر 1391ساعت 16:13  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

دستو کار هفتگی مجلس

دستور هفتگی مجلس (۱۳۳)

روز یکشنبه ۹ بهمن ماه

سه شنبه ۱۱ بهمن ماه

چهار شنبه ۱۲ بهمن ماه

در این دستور کار هفتگی مجلس حرفی از طرح نیست اما قرار است آقای قاضی پور نماینده محترم ارومیه از آقای حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش سوالاتی داشته باشند که معلوم نیست کدوم روز باشه

 
برچسب‌ها: دستور کار جلسات مجلس در این هفته, وزیر آموزش و پرورش, نیروهای شرکتی آموزش و پرورش
+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم بهمن 1390ساعت 11:13  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

م ع ل م ا ن ش ر ک ت ی آم و ز ش پ ر و ر ش

 م ع ل م ا ن ش ر ک ت ی آم و ز ش پ ر و ر ش

 م ع ل م ا ن ش ر ک ت ی آم و ز ش پ ر و ر ش

+ نوشته شده در  دوشنبه سوم بهمن 1390ساعت 15:11  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

نظرات دوستان نیروی های شرکتی آموزش و پرورش

مدیر این وبلاگ نمیدونم اما وبلاگ http://msherkati90.persianblog که ترسیده آخه برادر
وقتی خودت ترسو و نمی خوای حق خودتو بگیری نشستی پشت کامپیوتر به عنوان مدیر وبلاگ میخوای بقیه ؟؟؟؟ یعنی چی یه تاریخ مشخص کنید خودتون برید ؟ تو مگه معلم شرکتی نیستی ؟؟ گیریم تاریخ مشخص کنی بری اونجا 20 نفر باشن خیلی بهتر از اینکه بشینی پشت کامپیوتر تو سایتها دنبال خبر باشی . معلمان شرکتی قبول شده همه شون حکم شون رو گرفتند دیگه کسی به فکر قبول نشده و اخراجی ها نیست .من هم موافق این حرف هستم اکثرا سر کار میرن یا خانوم هستند وگرنه کسی محتاج باشه واقعا به این کار احتیاج داشته باشه میره جلو مجلس .مدیر خودتم احتمالا این روزها جایی مشغول شذی یا بودی که الان اینطوری داری حرف می زنی . ما رو به گو امید به کیا بوده خودمون مسخره حرف یه عده نماینده و غیره کردیم . همه سرکاریه واسه رای جمع کردن ما رو بازی دادن این مدیر وبلاگ ها رو هم آلت دست قرار دادند واسه رای

*******************************************

 در جواب دوستم باید  بگم من چندین بار خودم در مقابل مجلس حاضر شدم این عکس هم که انداختم عکس بنری است که بچه ها برای گرفتن در دست در مقابل مجلس چاپ کرده بودنداین سایت هم برای هماهنگی و اطلاع دوستان از آخرین خبری است که به دستمون میرسه اگه ناراحتی ننویسیم من که کاری به تحریک ندارمک و فقط میگم حق گرفتنی است  من از اول یک کاری واسه خودم دارشتم قبل از آموزش و پرورش ولی اخلاقی که دارم اینه که نباید بزارم در زندگی حقی ازم ضایع بشه و کلا شغلمو اگر فدای این تلاش بکنم و من تا نتیجه نگیرم  نمی تونم  راحت بشینم و  اعصابم راحت باشه ...............................

 

سلام این سوال که به تعویق افتاده خوب انتخابات تا30روز دیگه انجام میشه پس کار ما چی ؟شما که دنبال کارها هستید بگید امید ما چند دررصد باشه ؟؟رراستی کوچکی نژاد گفت که داریم تلاش می کنیم که بهداشتی ها برن سر کارر باز ما جا موندیم

****************************************************

 در جواب بعضی از دوستان که نظر ناامید کننده میدن و نا امید شدن اینو می تونم بگم این بلا قبل از ما بر  سر همه  نیرو های  حق التدریس اومده اونا روهم می گفتند کارشون تمومه و ..... تا اینکه بالاخره به نتیجه رسیدن و نیروهای نهضتی هم همچنین و من نا امید نشدم هیچ نا امید نخواهم شد به امید خدا کارمون داره حل میشه   و این طرح شامل حال همه نیروهایی میشه  اعم از فنی و بهداشت و ...

 چون مهم اینه که فردی که وقت باارزشش را  صرف آموزش و پرورش کرده برای ماهی ۸۰ الی ۲۰۰ هزار تومان حداکثرش درموقعی که آموزش و پرورش نیاز داشت  و این افراد برای آموزش و پرورش دلسوزانه کار کردن الان حقش نیست اخراج بشه به بهانه ای که معلوم  نیست  جناب آقای دکتر احمدی نژاد گفته نباید نیروی شرکتی داشته باشیم  باید همه استخدام بشند و این آقای حاجی بابایی فقط بند اولشو متوجه شده  شاید وقت کرد دوباره خوند و تجدید نظر کرد

 به همین دلیل ما نه  شورشگر هستیم نه چیز دیگر هممون فقط تلاش می کنیم تا تلاشی که چند سال در روستا های دور دست برای آموزش و پرورش  با آن علاقه و شور  برای ماهی چند غاز حقوق کار کردیم به این راحتی ضایع نشه  و من خودم شخصا به این  امید چند سال در روستا های دور دست تدریس کردم که  روزی راحت میشیم و استخدام میشیم

 ولی  باز هم امیدمان باید به خدا باشه  که کارامون حل بشه

 با تشکر از دوستان ( اگه اشتباه تایپی داشتم  به بزرگی خودتون ببخشید چون  موقعی که  وبلاگ کار میکنم حواسم سر جاش نیست و یه خرده ناراحت میشم  به همین دلیل شاید اشتباه تایپی داشته باشم ) 


برچسب‌ها: در جواب بعضی از دوستان که نظر ناامید کننده میدن و, تا اینکه بالاخره به نتیج
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390ساعت 20:55  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

از وبلاگ معلم شرکتی : دوست عزیز

همکاران عزیز شاید خیلی از شما ها قصه پیرمرد دانای که 11 پسر داشت رو شنیدید که تو لحظه مرگش به هر کدوم از بچه هاش 1 چوب داد و از اونا خواست که اون چوب ها رو بشکنن و همه تونستن به راحتی اون چوب ها رو بشکنن و بعد به هر کدوم از پسراش 11 چوپ داد و خواست که هر کدوم به تنهای اون 11 تا چوب رو بشکنن!! ولی کسی نتونست این کار رو بکنه!!! و پهشمون گفت اگه با هم باشید کسی نمی تونه شما رو بشکنه

حالا اتحاد ما و زنگ زدن ما به همدیگه و خبر گرفتن از فعالیت دوستان تو استانهای مختلف و یا انرژی + دادن به همکاران کجاش اشکال داره من نمی دونم که یه عده مخالف اینکارن!!

اگه طرح بخاطر تفرقه بین ما رای نیاره آیا دوستان جواب خانواده و پدر و مادر و زن بچه همکاران رو میدن؟؟؟

ما دنبال حق قانونی خودمون هستیم و به اینکار افتخار می کنیم !! همه همکاران ما بچه انقلاب هستن و سرباز ولایت پس دوستان عزیز راز موفقیت ما تو ارتباط ما با یکدیگر هست. الان تفرقه برای ما سم کشنده هست پس دست در دست هم بزاریم تا به موفقیت برسیم!!!

باز منتظر تماس های شما هستم!!!

09361377942 : فرجزاده

۰۹۳۶۸۲۵۰۷۱۱ احسان صادقی

 از دوستان عزیز  خواهشمند است با نمایندگان  شهر خودشان  حرف بزنند و انها را با قضیه شرکتی و بلایی که بر سرمان اومده  حالی شون کنند

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم دی 1390ساعت 13:35  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

طرح اصلاح بند (111) قانون بودجه سال 1390 کل کشور

طرح اصلاح بند (111) قانون بودجه سال 1390 کل کشور
نویسنده: معلم شرکتی - شنبه ۱٠ دی ،۱۳٩٠

بچه ها ای هم طرح اصلاح 111 تبصره 3 مربوط به ما هست که به عنوان پیشنهاد بهش اضافه شده اینم لینکش

http://rc.majlis.ir/fa/legal_draft/state/800630?fk_legal_draft_oid=799231

این طرح باید ارا کسب رای بره برای صحن.

البته طرح اصلاح ماده 17 هم هست که اونم شامل ما هست و تو قسمت دیدار با کوچکی نژاد دربارش توضیح دادم و اکثر شما مطالعه کردینش و اونم باید بره برای صحن و کسب رای کنه به امید خدا!!!

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم دی 1390ساعت 0:27  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

باز هم جلوی مجلس برای جلوگیری از ضایع شدن حق مان

 بعضی دوستان نظر دادن روز شنبه  یا یکشنبه ۱۰ دی در جلوی مجلس جمع می شوند لطفا دقیقشو بگین تا من هم از طریق اس به دوستان اطلاع رسانی کنم

 من منتظر نظرات دوستان هستم

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم دی 1390ساعت 15:1  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

معلمان شرکتی آموزش و پرورش- هنوز امیدی هست و مسئله جدی شده

دوستان این خبر خوش از همه جا به گوش میرسه که وضعیت شما معلمان نیز به زودی مشخص میشه  و  تا یه ماه مشخص میشه دیگه فک کنم این مسئله جدی شده من صبح تا شب کارم اینه به بچه ها و نمایندگان اطلاع رسانی کنم و خبر تازه بگیرم

معلمان شرکتی آموزش و پرورش- هنوز امیدی هست و مسئله جدی شده  و تقریبا در هر نشست مجلس حرفی از معلمان زده میشه و باید تلاش کرده و منتظر نتیجه باشیم

هر رفتنی نشونه رسيدن نيست / ولی برای رسيدن هميشه بايد رفت

 

+ نوشته شده در  شنبه سوم دی 1390ساعت 19:48  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

منبع : وبلاگ معلم شرکتی

جبار کوچکی نژاد
نویسنده: معلم شرکتی - جمعه ٢ دی ،۱۳٩٠

سلام به همه شما دوستان.

با عرض پوزش بابت تاخیری که در ارسال خبر داشتم باید عرض کنم که با آقای جبار کوچکی نژاد نماینده شجاع و سخت کوش رشت تماس گرفتم و سوال خود رو در مورد تصویب طرح تو کمیسیون و بکارگیری همکاران شرکتی مطرح کردم و ایشون پاسخ دادن که:

طرح تو کمیسیون تصویب شده و باید بره صحن برای رای گیری و اینکه این طرح شامل همه بچه های شرکتی می شه

البته با نماینده های دیگه استان گیلان تماس می گیرم که اخبارش رو در وقتش در اختیار شما عزیزان می زارم

خدمتگذار شما

مدیر سایت

+ نوشته شده در  شنبه سوم دی 1390ساعت 14:45  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

اتخاذ تصمیمات جدید در خصوص نیرو‌های شركتی آموزش و پرورش در سال 89 است نه امسال

  با عرض پوزش از دوستان که من خبر سال 89 رو دوباره تو سایت گذاشتم تا اینکه دوستان و همه متوجه بشیم که مستر حاجی بابایی زیر  سخنان و حرفهای خودش زده واگه بخواهیم دوباره  این حرفها رو قبول کنه که خودش گفته کارمون حل است   اتخاذ تصمیمات جدید در خصوص نیرو‌های شركتی آموزش و پرورش   تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1389  

بازدید : 46 مرتبه
تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1389
در كمیسیون آموزش مجلس صورت گرفت؛
اتخاذ تصمیمات جدید در خصوص نیرو‌های شركتی آموزش و پرورش
سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نیروهای شركتی خدمات آموزشی كه بیش از یك سال با آموزش و پرورش همكاری كرده‌اند، مشمول قانون جذب 60 هزار متقاضی استخدام خواهند شد.
نورالله حیدری سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت كه در نشست روز گذشته این كمیسیون سؤالات پنج تن از نمایندگان از حمیدرضا حاجی‌ بابایی وزیر آموزش و پرورش مطرح شد.
وی افزود: تعدادی از نمایندگان سؤال كننده، پاسخ‌های وزیر را قانع كننده دانستند و تعدادی دیگر نیز اعلام كردند كه از پاسخ‌های حاجی‌بابایی قانع نشده‌اند.
سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در ادامه نشست، اعضای كمیسیون طرح فوریتی اصلاح و الحاق موادی به قانون تعیین ‌تكلیف معلمان‌ حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش و پیشنهاد اضافه شدن موادی به این طرح را بررسی كردند.
حیدری در این خصوص توضیح داد كه "مهم‌ترین هدفی كه این طرح دنبال می‌كند، بررسی وضعیت نیروهای شركتی خدمات آموزشی است كه بر اساس مصوبه كمیسیون مقرر شد نیروهای مذكور كه بیش از یك سال با آموزش و پرورش همكاری كرده‌اند، مشمول قانون جذب 60 هزار نفر متقاضی استخدام شوند ".

وی در پایان تصریح كرد: افرادی كه سابقه همكاری كمتری با آموزش و پرورش دارند، پس از شركت در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش در اولویت استخدام قرار خواهند گرفت.

 با عرض پوزش از دوستان که من خبر سال 89 رو دوباره تو سایت گذاشتم تا اینکه دوستان و همه متوجه بشیم که مستر حاجی بابایی زیر  سخنان و حرفهای خودش زده واگه بخواهیم دوباره  این حرفها رو قبول کنه که خودش گفته کارمون حله 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام آذر 1390ساعت 16:19  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

هنوز امیدی هست که هیچ مسئله خیلی هم جدی شده

هنوز امیدی هست که هیچ مسئله خیلی هم جدی شده  فقط نباید دست از تلاش برداریم هر کس هر کاری که می تونیم بکنیم

به همت سردار عيسي زاده؛
كليات جذب معلمين حق التدريسي در قالب آموزش و پرورش تصويب شد.

در جلسه ديروز كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي(يكشنبه 20 آذر)، سردار عيسي زاده نايب رئيس اول كميسيون در خصوص وضعيت نيروهاي شركتي، خدماتي، حق التدريسي، بهداشتي، نهضتي و بكارگيري آنها در آموزش و پرورش اظهار داشتند: معلمين براي مملكت اسلامي عزت آفريني نموده و فرزندان اين آب و خاك را در دورترين نقاط كشور و با دريافت كمترين مبلغ تعليم و تربيت مي كنند.
ايشان با توجه به مراجعات مكرر اين قشر از مردم به مجلس و بعضا" تجمع آنان مقابل مجلس، افزود: آيا رواست عزت آنها را با بي توجهي در جلو مجلس بريزيم، آنها استمداد كنند و ما بي خيال و راحت روي صندلي هاي مجلس بنشينيم؟ متاسفانه تصميمات به نفع دولت گرفته مي شود در حاليكه مي بايست به نفع مردم و معلمين عزيز گرفته شود.
مهندس عيسي زاده با اشاره به نقش مهم مركز پ‍‍ژوهش هاي مجلس در اين خصوص افزود: اين مركز بايد مسير را براي ساماندهي به اين وضعيت و برون رفت از شرايط موجود هموار كند نه اينكه با ايجاد سرعت گير مسير را منحرف كند.
عيسي زاده با اشاره به فعاليتهاي وزير آموزش و پرورش گفت: بحق اقدامات خيلي خوبي در اين وزارتخانه انجام شده است كه مي بايست از اين فعاليتها تقدير و تشكر بعمل آوريم. يكي از اين فعاليتها كه از اقدامات شاخص اين وزارتخانه محسوب مي شود ارائه كارت طلايي براي معلمين عزيز بوده، اما سوالي كه پيش مي آيد اينست كه چرا براي اين عزيزان حق التدريس كه ساليان سال جهت افزايش علم فرزندان اين آب و خاك زحمت كشيدند كارت طلايي تعلق نگرفت؟
ايشان ضمن تاكيد بر وظايف نمايندگان مجلس به عنوان موكلين مردم افزود: به خدا بنده شرم مي كنم جانبازان ، آزادگان، معلمين و هر قشر ديگري براي احقاق حق خودشان به مجلس مراجعه مي كنند. ما نمايندگان مجلس به عنوان موكلين مردم قبل از مراجعه و بيان مشكلاتشان، بايد اقدام لازم را انجام دهيم.
نهايتا" كليات جذب معلمين حق التدريسي و بقيه شاغلين در قالب آموزش و پرورش تصويب شد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 23:42  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

تصویب کلیات دو طرح مربوط به استخدام حق التدریسان

کمیسیون - ۲۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۸ تصویب کلیات دو طرح مربوط به استخدام حق التدریسان در کمیسیون اجتماعی سخنگو کمیسیون اجتماعی از تصویب کلیات دو طرح احتساب سابقه معلمان حق‌التدریس در استخدامی آموزش وپرورش و اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.  سید جواد زمانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خانه ملت، درباره جلسه امروز کمیسیون اجتماعی بیان کرد: طرح احتساب سابقه حق التدریس معلمان استخدامی درآموزش وپرورش مورد بررسی و در نهایت به رای گذاشته شد که اعضای کمیسیون با کلیات این طرح موافقت کردند. وی افزود: طرح اصلاح ماده ۱۷ قانون تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی اصلاحی نیز در کمیسیون اجتماعی بررسی شد و کلیات این طرح نیز به تصویب رسید. نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون و دینوردرمجلس شورای اسلامی، یادآور شد: همچنین طرح تشکیل سازمان نظام آمارشناسی در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن به رای گذاشته شد که با رای مخالف نمایندگان، رد شد./ پایان پیام  

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم آذر 1390ساعت 16:51  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

استخدام مربیان حق التدریس فنی و حرفه ای منوط به تصویب مجلس است

مدیركل رسیدگی به شكایات وزارت آموزش و پرورشاستخدام مربیان حق التدریس فنی و حرفه ای منوط به تصویب مجلس است تهران-مدیركلارزیابی عملكرد و رسیدگی به شكایات وزارت آموزش و پرورش گفت:در صورت دادن مجوز استخدام از سوی مجلس مربیان حق التدریس آموزشكده های فنی و حرفه ای استخدام می شوند.

 'قاسم مستقيم'در گفتگو با خبر نگار ايرنا افزود:از فروردين ماه امسال 160 آموزشكده فني و حرفه اي با همه تجهيزات و نيروي انساني از طرف وزارت آموزش و پرورش به آموزش عالي واگذار شد. 

وي افزود:با توجه به واگذاري اين آموزشكده ها به آموزش عالي ،وزارت آموزش و پرورش تعهدي در قبال استخدام مربيان حق التدريس نداشته وجذب اين افراد منوط به تصويب مجلس و برگزاري آزمون از طرف آموزش عالي مي باشد.

مربيان حق التدريس آموزشكده هاي فني و حرفه اي امسال طي چندين مرحله مراجعه به مجلس شوراي اسلامي و وزارتخانه هاي آموزش و پرورش و آموزش عالي خواستار روشن شدن وضعيت استخدامي خود شده اند.

تهرام/1988 /1600/

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30684691


+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1390ساعت 10:18  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

این هفته در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی می شود:

اجتماعی - ۱۹ آذر ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۸
این هفته در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی می شود:
طرح احتساب سابقه معلمان حق‌التدریس در استخدامی آموزش وپرورش
کمیسیون اجتماعی مجلس در این هفته دو طرح احتساب سابقه معلمان حق‌التدریسی و همچنین طرح بررسی اصلاح ماده ۱۷ قانون تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس را بررسی می‌کند.

به گزارش خبرنگاراجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در روزیکشنبه ۲۰ آذرماه طرح احتساب سابقه حق التدریس معلمان استخدامی درآموزش وپرورش وهمچنین اصلاح ماده ۱۷ قانون تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی اصلاحی بررسی می‌شود.

اعضای این کمیسیون همچنین درهمان روز علاوه بربررسی اخبار واطلاعات واصله به بررسی طرح تشکیل سازمان نظام آمار شناسی نیز رسیدگی می‌کند.

در این روز قرار است اعضای هیئت مدیره کاریابی‌های خصوصی تهران جهت ارائه گزارش عملکرد خود در کمیسیون اجتماعی حضور به عمل آورند.

همچنین درروز سه شنبه ۲۲ آذر ماه نشست‌هفتگی‌ هیات‌ رئیسه نیز درکمیسیون اجتماعی مجلس برگزارمی‌شود.

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در این روز با حضورمدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ، مسائل مرتبط با تحقیق و تفحص سازمانهای اجتماعی را بررسی می‌کنند وهمچنین به مسائل مربوط به شرکت‌های تامین اجتماعی و باز نشتگی نیز در این کمیسیون رسیدگی می‌شود.

بررسی طرح قانون وزرات نفت وچگونگی وضعیت بازنشتگان فولاد مبارکه از دیگر برنامه و طرح‌های کمیسیون اجتماعی دراین روز است./پایان پیام
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1390ساعت 15:19  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  | 

طرحی جدید برای اصلاح ماده 17 قانون تعیین تکلیف معلمان شرکتی و... در آموزش و پرورش در آذر ماه نود

   طرحی جدید برای اصلاح ماده 17 قانون تعیین تکلیف معلمان شرکتی و... در آموزش و پرورش در آذر ماه نود که توسط آقای کوچکی نژاد ارائه شده است

 + نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم آذر 1390ساعت 14:1  توسط معلمان شرکتی آموزش و پرورش منتظر  |